Soluma Couriers

Szybki, tani i bezpieczny przewóz paczek między Irlandią a Polską.

W Irlandii mieszka ponad 100 tysięcy Polaków. To wciąż bardzo popularny kierunek emigracji zarobkowej. Część osób po latach wraca do ojczyzny, część decyduje się na odwrotny kierunek i wyjeżdża na Zieloną Wyspę w poszukiwaniu lepszego życia. Od lat obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne, niedrogie przewozy paczek i towarów między Polską a Irlandią. Soluma Couriers odpowiada na te oczekiwania.

usługi kurierskie

Transport door-to-door

Jest to zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie dla naszych Klientów. Dostarczając paczki, towary na paletach czy inne przedmioty do rąk własnych, ograniczamy udział zleceniodawcy w całym procesie do absolutnego minimum. Gwarantujemy, że przesyłka zostanie dostarczona dokładnie pod wskazany adres, bez ryzyka pomyłki czy konieczności angażowania odbiorcy.

Po złożeniu zamówienia wysyłamy nasz samochód do domu Klienta o wskazanej porze. Odbieramy przesyłkę i ruszamy w trasę zgodnie z ustalonym harmonogramem w cyklach cotygodniowych. W momencie dostarczenia paczki zleceniodawca natychmiast otrzymuje potwierdzenie. Dobrze jest wiedzieć, że cenne przedmioty (często o ogromnej wartości sentymentalnej) znajdują się pod opieką profesjonalnej firmy przewozowej.

Przewozy międzynarodowe i krajowe

Soluma Couriers specjalizuje się w przewozie paczek na terytorium Irlandii oraz do i z Polski. Zrobiliśmy jednak kolejny krok do przodu, oferując nasze usługi w Polsce, a także na trasach między Polską a Niemcami i Czechami.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych,  ale także firm, które szukają rzetelnego kontrahenta dbającego o terminowe dostarczanie różnego rodzaju towarów np. do zagranicznych oddziałów przedsiębiorstwa czy z centrów magazynowych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Soluma Couriers?

Wyróżnia nas elastyczność, której nie zagwarantuje żadna firma kurierska. Termin, miejsce  i zakres dostawy ustalamy indywidualnie z Klientem. Dysponujemy samochodami różnej klasy, dzięki czemu przewozimy zarówno drobne paczki, jak i znacznie większe przedmioty, w tym meble i sprzęt elektroniczny.

Mamy szczegółowo zaplanowane trasy, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Pozwala nam to realnie oszacować czas dostawy i dopasować jej termin do oczekiwań Klienta. Posiadamy własne akcesoria  do zabezpieczania przewożonych towarów, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo cennych przedmiotów. W odróżnieniu od firm kurierskich traktujemy poważnie adnotację „Fragile” i uwzględniamy inne specjalne życzenia Klientów.

Kiedy przyda się nasza pomoc?

Przewóz paczek i towarów między Irlandią a Polską, Polską a Niemcami czy Polską a Czechami warto zlecić w takich sytuacjach, jak:

  • Przeprowadzka z jednego kraju do drugiego
  • Konieczność szybkiego dostarczenia dokumentacji
  • Dokonanie zakupu wartościowego przedmiotu w zagranicznym sklepie internetowym, który nie oferuje dostawy do Polski/Irlandii/Niemiec/Czech
  • Potrzeba zabrania ze sobą rzeczy, które nie mieszczą się w bagażu lotniczym lub samochodzie (np. przy okazji przyjazdu do Polski na święta)

Oczywiście to tylko przykładowy zakres naszych usług. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia, za każdym razem gwarantując konkurencyjną cenę, krótki czas dostawy, a przede wszystkim bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów. Zapraszamy do skorzystania z oferty Soluma Couriers.

O firmie